Dokonale svůdný pohled s pomocí řasenky Hypnôse Drama

Dokonale svůdný pohled s pomocí řasenky Hypnôse Drama

Výrazné oči a sexy pohled je účinnou zbraní každé ženy. Není tak divu, že každá touží po dokonale nalíčených, prodloužených a natočených řasách, které ohromí okolí. Výběr řasenky však patří k velice obtížným úkolům. Najít řasenku, která dodá řasám barvu, délku i objem a navíc se nebude stírat a obtiskovat na víčka, je náročné. Dnes se proto podíváme, jak je na tom jedna z nejoblíbenějších řasenek, a to Lancome Hypnôse Drama Instant Full Body Volume.

Řasenka Lancôme Hypnôse Drama Instant Full Body Volume je nástavbou klasické řasenky Lancôme Hypnôse. Její složení je vylepšené tak, aby řasy působily ještě dramatičtěji a výrazněji.

Výhody a nevýhody

Když se zaměříme na nevýhody této populární řasenky, pravděpodobně to bude především cena. Tato řasenka patří k dražším, nicméně její výdrž a vlastnosti mluví v její prospěch. Co je u řasenky nejdůležitější, je její výdrž. A právě řasenka Lancôme Hypnôse se vyznačuje tím, že udržuje krásně výrazné řasy po celý den, aniž by se jakkoli drolily. Pomocí šikovně tvarovaného kartáčku jednoduše nanesete řasenku na řasy. Stačí již jedna aplikace, aby byl vidět podstatný rozdíl. Řasy se při nanášení neslepují, a přesto jsou krásně husté a plné objemu.

Řasenka do každého počasí

Řasenka Lancôme Hypnôse Drama Instant Full Body Volume je rovněž voděodolná, a proto se nemusíte obávat ani nepříjemného faux pas, když se vypravíte na bazén, nebo vás čeká exotická dovolená u moře. Přestože většina řasenek vysychá zhruba po dvou měsících, mnozí díky vyšší ceně čekají u Lancôme Hypnôse Drama delší trvanlivost, ale bohužel i tato skvělá řasenka časem vysychá a začíná se drolit.

Pravidelná péče

Pro krásné a oslnivé řasy ve stylu hollywoodských hvězd ovšem nezapomeňte na pravidelnou péči o řasy. Samozřejmostí je každodenní odlíčení a čištění. Řasenka by se vždy měla nanášet na krásně čisté řasy, aby výsledek byl co nejlepší. Pro zdravé řasy je čas od času dobré nanést sérum pro podporu růstu. Kvalitní balzám na řasy zesiluje strukturu řas a pomáhá vyživit každou jednotlivou řasu.

Autor: Kateřina Doul · Publikováno: 30.1.2018 · Přečteno: 4841x

Doporučujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.