Chcete být zákazníkům více na očích?

Základní registrace je a bude zcela zdarma. Objevte však prémiové funkce a buďte o krok dále před svou konkurencí. Vaší zákazníci to ocení.

Funkce:
Premium
449 Kč
měsíčně
Zdarma
0 Kč
navždy
On-line rezervace
Zákazník se k vám objedná jednoduše on-line, přímo na vašem profilu. Vy můžete přidávat a spravovat všechny rezervace v přehledném diáři, který najdete pod svým účtem. To vše i z vašeho mobilu.
Vaší zákazníci se chtějí objednávat on-line. Dopřejte jim to.
Profil na míru
Úspěšný často znamená být odlišný. Přidejte si na váš profil vlastní, originální logo salonu a nahrejte si hlavní fotku, jak je libo.
Nastavte si vlastní logo a hlavní fotografii. Odlište se.
Zviditelnění
Profil vašeho salonu zobrazíme přednostně na výpise salonů ve vaší kategorii a městě. Uživatel, který hledá svůj nový oblíbený salon si všimne nejdříve vás, pak až konkurence.
Váš salon zobrazíme uživatelům přednostně. Ukažte se.
Info SMS a e-mail
Každému zákazníkovi, který se u vás objedná on-line, odešleme 24h před jeho návštěvou u vás, informační SMS, aby na vás nezapomněl. Už vám nebudou vznikat zbytečné časové mezery.
Připomeneme vašemu zákazníkovi termín jeho návštěvy.
Ověřený salon
Prémiovým salonům, s kterými si ověříme správnost všech uvedených informací, udělíme ocenění “Ověřeno NajdiSalon.cz”. Toto ocenění vám zašleme ve formě exkluzivní samolepky, kterou si můžete nalepit na svou provozovnu.
Získejte ocenění Ověřený salon ve formě samolepky.
PR články pro vás
Jednoduše ve svém účtu napíšete článek o svém podnikání, co nabízíte, jak to děláte. Do článku můžete přidávat obrázky, videa a odkazy. My zajistíme korekturu a následně váš článek zveřejníme na našem blogu. Facebook propagace samozřejmostí!
Kdo by nechtěl, aby se o něm psalo? Napište článek o svém podnikání.
Slevy
Vaši zákazníci slyší na slovo “sleva”. Vytvářejte si na svém profilu slevové akce jak je libo. Náš systém vám hlídá objednané slevy a vygeneruje vám unikátní kódy. Výše slev jsou ve vaši režii.
Vytvářejte slevové vouchery, jak se vám líbí. Bez provizí.
Kontaktní formulář
Na detailu vašeho profilu bude kontaktní formulář, přes který vás může zákazník jednoduše oslovit. Zpráva vám dorazí na váš uvedený e-mail.
Váš zákazník vám může napsat zprávu pomoci formuláře.
Profil salonu
Přidáme profil vašeho salonu do našeho katalogu salonů krásy z celé ČR. Zařaďte se mezi vaši konkurenci a buďte na očích svým zákazníkům.
Základní registrace vašeho profilu do katalogu. Buďte vidět.
Ceník služeb
Ukažte svým zákazníkům za co a kolik u vás zaplatí. Přehledný ceník najde uživatel jednoduše na vašem profilu.
Vyplňte si ceny svých služeb. Vaší zákazníci budou v obraze.
Fotogalerie
Přidáním fotek do fotogalerie ukážete svým zákazníkům co děláte, nebo jak to u vás vypadá. Hezké fotky vaší práce budou velkým lákadlem.
Ukažte zákazníkům fotky vaší práce a salonu.
Uživatelské recenze
Když něco kupujete, nebo jdete někam poprvé, chcete znát zkušenosti jiných. Dovolte i svým novým zákazníkům přečíst si zkušenosti ostatních.
Dobrá recenze prodává. Získejte skvělá hodnocení své práce.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.