FAQ

Kolik stojí zapsání salonu do katalogu?
Registrace do našeho katalogu salonu krásy www.najdisalon.cz je zcela zdarma.
Chci svůj salon více zviditelnit, jak na to?
Portál www.najdisalon.cz nabízí také možnost placených propagací. Pro bližší informace navštivte stránku www.najdisalon.cz/cenik. Případně kontaktujte provozovatele portálu na e-mail: info@najdisalon.cz.
Jak můžu vložit svůj salon na váš web?
Na stránce www.najdisalon.cz kliknete v horním, pravém rohu na odkaz “registrovat se”. Zadáte váš e-mail, zvolíte si přihlašovací heslo, zaškrtnete možnost “V dalším kroku chci založit nový salon” a pak kliknete na tlačítko “registrovat se”. Registraci salonu je možné provést i po provedení základní registrace, bez zaškrtnutí “V dalším kroku chci založit nový salon” - ve vašem profilu, v záložce Moje salony, zde vyplníte jméno nového salonu a potvrdíte.
Jak můžu editovat své údaje?
Přihlášením vašeho profilu (e-mail, heslo) kdekoli na webu www.najdisalon.cz, nebo přímo na adrese vašeho salonu www.najdisalon.cz/nazev-salonu. Po přihlášení máte možnost v detailu vašeho salonu měnit všechny uvedené údaje.
Zapomněl(a) jsem heslo = nemůžu se přihlásit. Jak ho zjistím?
V pravém, horním rohu je kdekoli na webu odkaz “přihlásit se”. Po kliknutí na tento odkaz se vám otevře dialogové okno, v kterém je odkaz “Zašlete si odkaz pro přihlášení”. Po kliknutí na tento odkaz vám bude na e-mail zaslán odkaz pro vytvoření nového hesla.
Neznám svůj přihlašovací e-mail.
V tomto případě kontaktujte správce webu na e-mail: info@najdisalon.cz znovu.
Chci změnit své přihlašovací heslo.
Své heslo můžete kdykoli měnit ve svém profilu v záložce “Změna hesla”.
Jak vyplním ceny za své služby?
Po přihlášení vidíte na detailu svého profilu záložku “Moje salony”, zde si vyberete pro, který váš salon chcete ceník přidat. V dalším kroku vidíte detail zvoleného salonu a v něm záložku Ceník. Zde si zvolíte, pro kterou kategorii služeb chcete vytvářet ceník (musí být zaškrtnuta v záložce Upravit profil). Dále si vybíráte služby, které nabízíte a přiřazujete jim buďto fixní, nebo variabilní cenu od-do. Jednotlivým službám také nastavujete délku trvání a můžete přidat i poznámku.
U ceníku mi chybí služba, kterou nabízím.
V tomto případě kontaktujte správce webu na e-mail: info@najdisalon.cz vám chybí.
Nejde mi vložit fotografie do galerie.
Všechny vkládané fotografie musí být ve formátu JPG, JPEG, nebo PNG. Maximální povolená velikost je 20 MB.
Nelíbí se mi recenze, kterou někdo napsal na můj profil.
Pokud máte problém s některou recenzí vašeho salonu, pak máte možnost tento komentář reklamovat. U komentáře je odkaz “Nahlásit”, klikněte na tento odkaz, napište důvod reklamace. Případně se můžete kdykoli obrátit na správce webu na e-mail: info@najdisalon.cz.
Nechci, aby mne chodily upozorňovací e-maily.
V detailu každého e-mailu je odkaz, kde můžete odstranit váš e-mail z databáze pro příjem novinek, upozornění apod. Případně se můžete kdykoli obrátit na správce webu na e-mail: info@najdisalon.cz.
Chci odstranit salon z vaší databáze.
Na vašem profilu v záložce “Moje salony” máte seznam všech vašich salonů a pod každým se nachází odkaz “Smazat”, tímto odkazem vymažete salon z databáze www.najdisalon.cz a nebudete se tak nikde objevovat.
Máte dotaz a nenašli jste zde odpověď? Kontaktujte nás!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.