Ilustrační foto
Kadeřnictví Safari Česká Lípa

Kadeřnictví Safari Česká Lípa

21 hodnocení
1.9

Kadeřnictví

Hodnocení
4x
1x
0x
0x
16x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před rokem

Kadeřnice nepříjemná jak prase...Už nikdy víc !!!

před rokem

Nechápu všechny ty recenze. Já jsem nikdy problém neměl, maximálně s paní majitelkou, která už od pohledu působí nepříjemně a má narážky. Každopádně ostatní slečny jsou milé a umí skvěle stříhat za dobrou cenu, nemám potřebu všechny holky házet do jednoho pytle či celou firmu. Odcházím vždy spokojený s úsměvem na obličeji a dobrou náladou. Asi si každý musí vychytat směnu, která mu sedí nebo ne. ;) Určitě salon doporučuji.

před rokem

Katastrofa,už nikdy více,mám chuť to tam zapálit,nechápu,jak takové kadeřnictví může fungovat.Paní už od pohledu na pěst,jde vidět,jak jí to hrozně baví tato práce!!!Když se zeptala,tak jak to chcete,tak jsem řekl,vzadu a po stranách do ztracena,pak mi dala otázku,jakou velikostí, tak jsem řekl 3mm a tím to začalo,co jsem si to vůbec dovolil.Odpověděla,že to jde jen 6 až 9mm,jinak prej,jestli to chci kratší,tak jedině 0mm a to prý asi do hola nechci,asi nebyl 3mm nástavec k dispozici.Na což jsem teda souhlasil,ale co přišlo potom,to bylo jen děs a hrůza,celou dobu,bylo vidět,že ona je Královna a já jsem asi nějaký homeles,celý život mám propojený vlasy s kotletama a nikdy se mi nestalo,že by mi v kadeřnictví řekli,že takhle se to nenosí ,myslím si,že jako zákazník,i kdybych chtěl na hlavu vystříhat účes ve tvaru značky Renault,tak by mi to měli udělat a né,že si to udělá podle sebe.Vlasy vedle uší mi od kotlety oddělila rovným střihem,jakože podle hrnce,na což jsem reagoval,...To snad nemyslíte vážně?A ona (starší paní) mi na to arogantně odpověděla,že u ní neexistuje,žádné takové otázky,že to mám říct předem,jak to chci,ale ani se nezeptala,jestli to chci nechat propojený nebo odříznout.Na pohled mého starého účesu bylo vidět,že to propojené je do ztracena,ale paní si to udělala podle sebe,že takhle je to lepší,že ten můj účes se už dávno nenosí.Celou dobu se tvářila ,namyšleně,až nasr... - naštvaně,jakože jsem si asi dovolil hodně,že jsem tam vůbec přišel.Už nikdy tam nevlezu,ani do tohoto celkového obchodu se mi nechce ,jelikož to kadeřnictví,je už u vchodu.Není možné, že obchod Albert tohle kadeřnictví tam vůbec strpí,...jak je to možné,že Kadeřnictví s takovými nepříznivými recenzemi ještě vůbec funguje? Byl jsem tam s přítelkyní a i na ni házela vražedné pohledy,nechápu!!!Co je toto za salón?Jak je možné,že to nikdo ještě nezapálil,děs a hrůza,opravdu už nikdy více,radši opravdu chodit zarostlí...Paní si naúčtovala 180kč,zaplatil jsem a řekl sbohem,už nikdy více... Druhá kadeřnice stála celou dobu venku na cigárku,asi ji bylo jasné,co může nastat,že bude asi další nespokojený zákazník.Už nikdy více...

před rokem

Nebyl jsem ani zákazník. Paní si došla do potravin na nákup. Na kase mne napadala sexistickými poznámkami o mužích. Přímo před mou partnerkou, i když bylo zcela zjevné, že tam nejsem sám. Když jsem odcházel z objektu a míjel salón, vyběhla za mnou a začala mne hlasitě a sprostě urážet, až se ostatní lidé otáčeli. Otočil se i mladý kluk, který zřejmě zaznamenal jednu z urážek a vzhledem k všeobecnému chování takových osob měl za to, že byla mířena na něho (zřejmě se na něho podobné existence zaměřovaly pravidelně, což by mělo děsit především jeho rodiče). Naprosto nedoporučuji navštěvovat firmu s dětmi. Při jakémkoliv byť třeba nedorozumění hrozí těžké narušování mravní a psychologické stability při výchově dítěte. Všechny předchozí stížnosti zde uvedené musím potvrdit a myslím, že je načase napsat nějaký podnět obchodní inspekci tak, aby nebyla vyšetřována místními pobočkami, protože její chování a celá ta léta stížností naznačují, že místní exekutiva na ni z nějakého důvodu nemůže nebo nechce a její zlostná šikana se zřejmě i vzhledem ke stížnostem stupňuje. Mohla by být nebezpečná svému okolí a především nevinným dětem, které jsou z úcty právě urážky starších zvyklé brát osobně právě od takových lidí a nosí je v sobě aniž by to rodiče tušili a mohou napáchat nedozírné škody na psychice a budoucímu uplatnění potencionálního plátce daní. Paní je hrozbou pro své okolí, protože svým nemístným chováním stupňuje i generační rozdíly, které poté historicky opakovaně přerůstají v neuhasitelné mezigenerační konflikty a jsou korunovány vznikem dětských gangů. Navíc její zuřivé kuřácké přestávky jasně naznačují nějaký psychologický problém v jejím soukromí. Buďto právě mezigenerační konflikt, nebo domácí násilí. Tato osoba se v podstatě slovní šikanu muže v domácnosti snaží přenést na jiné lidi na veřejnosti a viditelně má z výsledků radost, přesto tento salón evidentně nemá finanční problémy a to vzhledem k předchozím stížnostem zřejmě již léta. Myslím, že by to nemělo dělat starosti jen obchodní inspekci, ale i úřadům sociální péče, protože její výlevy jsou nebezpečnou opozicí vyrovnané výchově dětí náhodných návštěvníků a to bez náhrady a jakékoliv možnosti alespoň zjednat nápravu. Nedovedu si představit, že bych se tam v okamžiku jejího útoku nacházel se svou nezletilou dcerkou a nechápu, že na ni někdo již v minulosti nevolal policii. Pokud ano, zřejmě má kontakty i tam, protože si z možných perzekucí nedělá naprosto nic a její počínání hrozícími doslova apokalyptickými následky pro společnost jí ještě dělá radost.

před 2 lety

Hrozný prasata

před 2 lety

Dnes jsme tam byli a chování paní majitelky arogantní až drzé.Maleho dvouletého syna odmítla ostříhat a toho staršího urážela nevkusnymi řečmi o lupech které ve vlasech ani neměl.A když se mamka ozvala tak jí řekla že ji ani neostříhá.Rozhodne nedoporučujeme!!!Za nás už nikdy!!!

před 2 lety

Nikdy více...vzal jsem tam 2 malé kluky, bylo 11:50, nepříjemně mi bylo řečeno, že mám přijít ve 12:30, že teď bude pauza. Čekám tam 40 minut s těmi dětmi, vlezu souběžně dovnitř s dalším pánem a kadeřnice vezme jeho a ty kluky dělá, že nevidí. Když si dovolím něco říct, tak se tam začne rozkřikovat, neskutečný. Pokud neumí jednat s lidmi, tak ať to nedělá! V životě už tam nevkročím!

před 3 lety

Byl jsem dnes i se synem V malém albertu.Pani nepříjemná ,a to co vytvořila synovi na hlavě bylo opravdu hrozný a ještě 160 Kč zato. Dokonce jsme přišli s fotkou jak bych chtěl aby syna ostříhala,paní jen se smíchem řekla že oni takhle nestříhají. Nedoporučuji!

před 4 lety

Byl jsem dnes a uz nikdy v zivote.Vzala me strojkem,3minuty casu a 130kc.Jeste ke vsemu slecna smrdela kourem jako prase.Uz nikdy vice.I ta jedna hvezda je moc

před 4 lety

Byl jsem dnes a uz nikdy v zivote.Vzala me strojkem,3minuty casu a 130kc.Jeste ke vsemu slecna smrdela kourem jako prase.Uz nikdy vice.I ta jedna hvezda je moc

před 4 lety

Byl jsem dnes a uz nikdy v zivote.Vzala me strojkem,3minuty casu a 130kc.Jeste ke vsemu slecna smrdela kourem jako prase.Uz nikdy vice.I ta jedna hvezda je moc

před 4 lety

před 5 lety

Dnes jsem byl na stříhání a to co mi slečna udělala na hlavě, děs. Ač jsem řikal, co chci, vzala strojek a nůžky a brala me hlava nehlava, pomalu dohola, pak mi zmáčela hlavu snad půllitrem vody...neučesala, jen mi dvakrat hrabla hřebenem do zbytku vlasů, co tam.nechala a vyiinkasovala 130kc. Tak sem už nikdy v životě!!! To radši chodit zarostlej jak Robinson. Hrůza.

před 5 lety

Vůbec nedoporučuji. Slečna s dlouhymi nehty mi dělala melir a odcházela jsem se žlutooranžovou hlavou. Nechaly mě obě dámy odejít bez nápravy :-(( .Děsivá zkušenost. Musela jsem navštívit jiný salon abych mohla mezi lidi. Dámy pozor!! Kdyby šlo bez hvězdičky , udělám to.

před 5 lety

Strašný,.... Nedoporučuji

před 5 lety

Naprostá spokojenost, vlasy jak mají být a ještě na tváří smích ! Krásná práce děvčata dnes po 16 ;-)

před 7 lety

Kdykoliv dorazim tak mi je řečeno že čas maji az v 15:00 a je jedno jestli je zrovna 10:00 nebo 13:00. Uz rok co chodim kolem me nikdo dřív nevzal. Ať jsem hotov cca za 15min maximálně. A přitom slečny permanentně kouří před obchodem. Už s kolegama nemame zájem se ani ptát.

před 7 lety

Děs.

před 7 lety

před 7 lety

před 8 lety

Přidat hodnocení
Ocenění
Tento salon nemá žádná ocenění:-(
Rezervace

Adresa

Česká Lípa Borská 3215

Borská 3215, Česká Lípa

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Nyní otevřeno!
Pátek:
Sobota:
Neděle:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.