Permanentní make-up Vlaďka Hýblová

Permanentní make-up Vlaďka Hýblová

7 hodnocení
5

Kosmetika

,

Nezařazeno

O salonu

<p>Dovolte abych se Vám krátce představila. V oblasti kosmetiky a dermatologie pracuji více než 14 let. Permanentnímu make-upu se věnuji 9 rokem a k pleti přistupuji s velkým respektem.</p>


Hodnocení
7x
0x
0x
0x
0x
Přidat hodnocení

Byli jste v tomto salonu?
Ohodnoťte jej a pomozte tak ostatním.

před 7 lety

Nemohu než souhlasit se všemi výše uvedenými hodnoceními. Lépe bych to nenapsala. Od velmi milého přijetí až po dokonalý profesionální výsledek. Jsem velmi spokojena a všem vřele doporučuji.

před 7 lety

Mohu vřele doporučit. Velmi příjemná profesionálka s velkým smyslem pro detail. Samotné přípravě věnuje spoustu času, aby vše bylo naprosto dokonalé. Jestli permanentní make up, tak jedině od paní Vlaďky. Mohu posoudit, jelikož pár permanentů mám za sebou a ty se ani z dálky nepřiblíží kvalitě, způsobu provedení a konečnému výsledku.

před 8 lety

před 8 lety

Příjemné prostředí, velice citlivý přístup, dokonalý výsledek. Mohu vřele doporučit.

před 8 lety

Praci pani Vladky jsem sledovala na jejich strankach dlouho, nez jsem se odhodlala k ni zajit na permanetni make up oboci. Chtela jsem profesionala a muzu rict,ze jsem velmi spokojena s timto salonem. Profesionalita je zde poznat, Vladka je velice mily clovicek, vse nejdrive vysvetlila a po mem odsouhlaseni svou praci vytvorila a ja jsem s vysledkem posilila i sve sebevedomi. Mohu vrele doporucit.

před 8 lety

U paní Vlaďky jsem v soutěži vyhrála permanentní make up obočí včetně korekce. Výsledek je naprosto perfektní. Přístup paní Vlaďky je profesionální, přesto lidsky příjemný a práce precizní. Zanedlouho podstoupí, na mé doporučení, permanentní make up obočí i má maminka a teta a já se do salónu paní Vlaďky také určitě vrátím pro vylepšení kontury rtů.

před 8 lety

Salón p. Vlaďky Hýblové, jsem navštívila, protože jsem chtěla dokonalé obočí, a posléze na permanentní make-up očních linek, který jsem vyhrála v soutěži. Salón je útulný, působí čistě, paní Vlaďka je moc milá a její práce je opravdu náročná, ale za to dokonalá. Já, byla nadmíru spokojena a cítila se tam velmi příjemně.

Všechna hodnocení

Ocenění

Adresa

Ostrava S. K. Neumanna 608

S. K. Neumanna 608, Ostrava

Otevírací doba
Pondělí:
Úterý:
Středa:
Čtvrtek:
Nyní zavřeno!
Pátek:
Sobota:
Neděle:
Facebook

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.